
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo rupa-rupa jinis sungkup sareng wadah, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina séri HA, HB, arah kabel anu béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | A |
| Luas penampang konduktor: | 1.0-2.5mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 18 ~ 14 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7,5mm |
| Torsi pangencangan | 0,5 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Terminal sekrup |
| Jenis lalaki awéwé: | Hulu lalaki |
| Diménsi: | 10A |
| Jumlah jahitan: | 3+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor tugas beurat HA-003-F, éta mangrupikeun solusi pamungkas pikeun sadaya kabutuhan konektivitas industri anjeun. Dirancang pikeun minuhan paménta aplikasi tugas beurat, konektor anu awét sareng tiasa dipercaya ieu nyayogikeun sambungan anu aman sareng efisien kana sistem listrik sareng éléktronik anjeun. Konektor tugas beurat HA-003-F didamel pikeun tahan kaayaan lingkungan anu paling parah, janten idéal pikeun mesin industri, sistem otomatisasi sareng aplikasi anu awét anu sanés. Konstruksi anu awét mastikeun daya tahan sareng umur panjang, bahkan dina lingkungan operasi anu paling nangtang. Kalayan mékanisme konci anu saderhana sareng aman, konektor HA-003-F nyayogikeun sambungan anu tiasa dipercaya sareng stabil, ngaminimalkeun résiko pegatna teu kahaja sareng mastikeun operasi anu teu kaganggu. Ieu ngajantenkeun pilihan anu sampurna pikeun sistem kritis dimana reliabilitas penting pisan.

Konektor ieu nawiskeun panyalindungan anu luhur tina lebu, kalembaban, sareng kontaminan sanésna. Ieu mastikeun sambungan listrik anjeun tetep aman sareng terjamin, bahkan dina lingkungan anu kasar sareng nungtut. Konektor tugas beurat HA-003-F sayogi dina rupa-rupa konfigurasi, kalebet jumlah pin sareng ukuran cangkang anu béda, ngamungkinkeun solusi sambungan anu serbaguna sareng tiasa disaluyukeun. Naha anjeun peryogi konéktivitas daya, sinyal atanapi data, konektor ieu tiasa ngabantosan anjeun.

Kusabab desainna anu ramah-pangguna, konektor HA-003-F gancang sareng gampang dipasang sareng dirawat. Ieu ngahémat waktos sareng usaha, ngamungkinkeun pikeun palaksanaan sareng pangropéa sistem listrik anu efisien. Singkatna, konektor tugas beurat HA-003-F mangrupikeun pilihan anu sampurna pikeun aplikasi industri anu nungtut, nawiskeun kateguhan, kinerja anu tiasa dipercaya sareng gampang dipasang. Kalayan konstruksi anu kuat sareng konfigurasi anu serbaguna, konektor ieu nyayogikeun solusi anu aman sareng efisien pikeun sadaya kabutuhan sambungan anjeun. Pilih konektor HA-003-F pikeun sambungan anu tiasa dipercaya sareng awét anu anjeun tiasa percanten.