
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo rupa-rupa jinis sungkup sareng wadah, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina séri HA, HB, arah kabel anu béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HA |
| Luas penampang konduktor: | 0,75-1,5mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 18 ~ 14 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 2,5-5,5mm |
| Torsi pangencangan | 0,25 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Sambungan sekrup |
| Jenis lalaki awéwé: | Hulu lalaki |
| Diménsi: | 10A |
| Jumlah jahitan: | 4 |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor tugas beurat HA-004-M dirancang pikeun panggunaan industri, mastikeun sambungan anu tiasa dipercaya sareng efisien dina lingkungan anu keras. Konstruksi anu kuat sareng mékanisme konci anu aman ngajantenkeun idéal pikeun sistem kritis, nawiskeun daya tahan sareng stabilitas.

Konektor ieu nyayogikeun panyalindungan anu saé pisan tina lebu, kalembaban, sareng kontaminan sanésna, mastikeun sambungan listrik anu aman sareng terjamin dina lingkungan anu keras. Konektor tugas beurat HA-004-M hadir dina rupa-rupa konfigurasi kalayan jumlah pin sareng ukuran cangkang anu béda-béda, nawiskeun solusi anu tiasa disaluyukeun pikeun konéktivitas daya, sinyal, atanapi data.

Kusabab desainna anu intuitif, konektor HA-004-M tiasa dipasang sareng dirawat kalayan gancang sareng gampang. Ieu ngirangan tanaga gawé sareng waktos, ngamungkinkeun implementasi sareng perawatan sistem listrik anu efektif. Kasimpulanana, konektor tugas beurat HA-004-M nangtung salaku pilihan anu idéal pikeun aplikasi industri anu ketat, kalayan daya tahan, kinerja anu konsisten, sareng pamasangan anu gampang. Kalayan konstruksi anu kuat sareng pilihan anu tiasa diadaptasi, konektor ieu nyayogikeun solusi anu aman sareng efektif pikeun sadaya kabutuhan konéktivitas anjeun. Pilih konektor HA-004-M pikeun sambungan anu tiasa diandelkeun sareng awét.