
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | A |
| Luas penampang konduktor: | 0.75-2.5mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 18 ~ 14 |
| Arus anu dipeunteun: | 16 A |
| Tegangan anu dipeunteun: | 250V |
| Tegangan pulsa anu dipeunteun: | 4KV |
| Tingkat polusi: | 3 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7,5mm |
| Torsi pangencangan | 0,5 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Modeu sambungan: | Sambungan anu dibaut |
| Jenis lalaki awéwé: | Hulu lalaki |
| Diménsi: | 32A |
| Jumlah jahitan: | 16 (17-32) |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |

Ngawanohkeun inovasi panganyarna dina konektor listrik - Mur Kabel Tugas Berat! Mur kawat tugas berat kami dirancang pikeun minuhan kabutuhan industri listrik anu terus ningkat pikeun nyayogikeun sambungan anu aman sareng terjamin pikeun sadaya kabutuhan kabel anjeun. Nalika téknologi terus maju sareng sistem listrik janten langkung rumit, janten penting pikeun gaduh konektor anu tiasa tahan kaayaan anu paling parah sareng mastikeun aliran daya anu stabil. Mur kawat tugas berat kami dirancang pikeun nanganan arus sareng voltase anu luhur anu diperyogikeun dina aplikasi listrik modéren. Salah sahiji fitur konci tina mur kawat tugas berat kami nyaéta daya tahan anu ditingkatkeun. Éta didamel tina bahan kualitas luhur sareng tahan korosi, panas sareng geter, mastikeun sambungan anu awét sareng aman. Naha anjeun damel dina proyék padumukan, komérsial atanapi industri, mur kawat tugas berat kami tiasa nanganan éta.

Salian ti éta, mur kawat tugas beurat kami gampang dipasang, ngahémat waktos sareng tanaga anjeun anu berharga. Éta ngagaduhan desain anu ramah-pangguna pikeun sambungan kabel anu gancang sareng gampang. Kantun cabut kawatna, lebetkeun kana mur kawat, teras pulas. Bentuk mur kawat anu ergonomis nyayogikeun cekelan anu nyaman sareng mastikeun sambungan anu pageuh unggal waktos. Kasalametan mangrupikeun prioritas utama kami sareng mur kawat tugas beurat kami dirancang pikeun nyayogikeun panyalindungan maksimal. Unggal mur kawat dirancang pikeun nyegah kontak anu teu dihaja sareng kabel hirup, sahingga ngirangan résiko sengatan listrik. Éta ogé didaptarkeun UL sareng sasuai sareng sadaya peraturan kaamanan, masihan anjeun katengtreman pikiran yén sambungan listrik anjeun aman.

Salian ti éta, mur kawat tugas beurat kami sayogi dina rupa-rupa ukuran pikeun nampung ukuran kawat anu béda-béda. Versatility ieu ngajantenkeun aranjeunna cocog pikeun rupa-rupa aplikasi, ti perbaikan listrik bumi alit dugi ka proyék industri ageung. Sacara umum, mur kawat tugas beurat kami nawiskeun reliabilitas, daya tahan sareng kaamanan anu teu aya tandinganna. Éta mangrupikeun solusi anu sampurna pikeun proyék kabel listrik naon waé, nyayogikeun sambungan anu aman sareng tanpa hariwang. Tingkatkeun sistem listrik anjeun nganggo konektor pangsaéna di pasar - pilih mur kawat tugas beurat kami pikeun sadaya kabutuhan kabel anjeun!