
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo rupa-rupa jinis sungkup sareng wadah, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina HD, séri HDD, arah kabel anu béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Idéntifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HDD-108-MC | 1 007 03 0000089 |
| Idéntifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HDD-108-FC | 1 007 03 0000090 |
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HDD |
| Luas penampang konduktor: | 0,14 ~ 2,5mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 14-26 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Torsi pangencangan | 0,5 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Terminasi sekrup Terminasi kelim Terminasi pegas |
| Jenis lalaki awéwé: | Kapala lalaki sareng awéwé |
| Diménsi: | H24B |
| Jumlah jahitan: | 108+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ngawanohkeun Sisipan Konektor Tugas Berat tipe HDD – solusi anu pasti pikeun kabutuhan konektivitas listrik tugas berat anjeun! Dirancang pikeun kinerja sareng reliabilitas anu unggul, produk anu inovatif ieu ningkatkeun genah sareng efisiensi kana tingkat anu teu acan pernah aya. Didamel tina bahan premium, Sisipan Konektor Tugas Berat HDD dirancang pikeun nahan kaayaan industri anu paling nangtang. Naha widang anjeun pertambangan, otomatisasi, atanapi transportasi, sisipan konektor ieu tiasa tahan geteran anu parah, suhu anu ekstrim, sareng paparan lebu sareng cai.

Salah sahiji fitur anu unggul tina HDD Heavy Duty Connector Insert nyaéta desainna anu serbaguna. Éta cocog sareng rupa-rupa alat, janten idéal pikeun rupa-rupa aplikasi. Tina sambungan motor dugi ka unit distribusi daya, sisipan konektor ieu mastikeun sambungan anu aman sareng stabil unggal waktos, ngaminimalkeun downtime sareng ngaoptimalkeun efisiensi produksi. Ngartos sifat séktor industri anu sénsitip kana waktos, kami parantos ngarancang produk kami pikeun pamasangan sareng pangropéa anu gampang. HDD Heavy Duty Connector Insert dilengkepan mékanisme konci anu gampang dianggo pikeun sambungan anu gancang sareng aman. Salajengna, desain modularna ngamungkinkeun kustomisasi sareng kalenturan anu saderhana pikeun nyumponan kabutuhan khusus anjeun.

Kami henteu ngantunkeun batu anu teu acan diurus nalika ngeunaan kaamanan. Sisipan Konektor Tugas Berat HDD ngagaduhan insulasi sareng tameng anu kuat, mastikeun panyalindungan maksimal tina kejutan listrik sareng gangguan éléktromagnétik. Konektor kinerja tinggi ieu ningkatkeun kaamanan sareng efisiensi peralatan. Di [Nami Perusahaan], kapuasan palanggan mangrupikeun anu paling penting. Produk kami ngalaman uji anu ketat sareng kontrol kualitas anu ketat pikeun minuhan standar industri, mastikeun reliabilitas sareng umur panjang. Kalayan Sisipan Konektor Tugas Berat HDD, anjeun tiasa percanten kana solusi konéktivitas anu tiasa dipercaya sareng efisien. Pikeun kinerja, daya tahan, sareng versatility anu teu aya tandinganna, pilih Sisipan Konektor Tugas Berat HDD. Tingkatkeun prosés industri sareng sambungan listrik anjeun ayeuna.