
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo jinis sungkup sareng wadah anu béda-béda, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina séri HE, HEE, arah kabel anu béda-béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HE |
| Luas penampang konduktor: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 18-14 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Torsi pangencangan | 0,5 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Terminal sekrup |
| Jenis lalaki awéwé: | Hulu awéwé |
| Diménsi: | 10B |
| Jumlah jahitan: | 10+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Dina lingkungan industri anu gancang, solusi konéktivitas anu tiasa dipercaya penting pisan. Naha pikeun otomatisasi, mesin, atanapi distribusi énergi, konektor anu kuat mangrupikeun konci pikeun operasi anu kontinyu. Ngawanohkeun Konektor HE Heavy Duty – dirancang pikeun minuhan kabutuhan sambungan industri anjeun. Kalayan téknologi canggih sareng konstruksi anu kokoh, konektor ieu mastikeun daya tahan sareng kinerja dina kaayaan ekstrim. Éta tahan suhu anu luhur, lebu, kalembaban, sareng geter, mastikeun downtime minimal sareng kinerja anu tiasa dipercaya.

Konektor HE Heavy Duty gampang diadaptasi, nawiskeun solusi anu komprehensif pikeun transmisi sinyal sareng daya. Kalayan rupa-rupa modul, kontak, sareng plug-in, éta cocog sareng rupa-rupa skénario konéksi. Naha nyambungkeun motor, sénsor, saklar, atanapi aktuator, konektor ieu mastikeun integrasi anu lancar sareng komunikasi anu efisien pikeun ningkatkeun produktivitas. Kaamanan ogé janten prioritas sareng Konektor HE Heavy Duty. Sistem konci inovatifna ngamankeun konéksi, nyegah pegatna teu kahaja. Desain modular ngamungkinkeun pamasangan anu gancang sareng gampang, ngirangan biaya tenaga kerja sareng ngahémat waktos. Solusi plug-and-play ieu ngagampangkeun pangropéa sareng panggantian, ningkatkeun efisiensi operasional.

Konektor HE Heavy Duty nawiskeun rupa-rupa asesoris sareng pilihan kustomisasi pikeun minuhan sarat khusus. Sadia dina rupa-rupa ukuran wadah, selubung, sareng pilihan éntri kabel, éta ngahijikeun sacara mulus kana setelan anu tos aya. Kompatibilitas sareng antarmuka industri standar mastikeun interoperabilitas sareng alat sareng sistem sanés, nyayogikeun solusi anu tahan ka hareup anu ngimbangan kamajuan téknologi. Di HE Connectors, kami ngutamakeun konéktivitas anu tiasa dipercaya sareng efisien dina lingkungan industri. Konektor HE heavy-duty kami dirancang sareng diproduksi dumasar kana standar anu pangluhurna, sasuai sareng spésifikasi sareng sertifikasi industri. Komitmen kana kualitas ieu mastikeun yén produk kami minuhan ekspektasi anjeun sareng berkinerja sampurna dina aplikasi anu nungtut.