
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo jinis sungkup sareng wadah anu béda-béda, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina séri HEE, HE, arah kabel anu béda-béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Idéntifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HEE-046-MC | 1 007 03 0000059 |
| Idéntifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HEE-046-FC | 1 007 03 0000060 |
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HEE |
| Luas penampang konduktor: | 0,14 ~ 4,0mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 12-26 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7,5mm |
| Torsi pangencangan | 1.2 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Terminasi sekrup Terminasi kelim Terminasi pegas |
| Jenis lalaki awéwé: | Kapala lalaki sareng awéwé |
| Diménsi: | H24B |
| Jumlah jahitan: | 46+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor canggih ieu didamel pikeun minuhan sarat aplikasi industri modéren. Kalayan konstruksi anu awét, kinerja anu tiasa diandelkeun, sareng desain anu fléksibel, Seri HEE nangtung salaku pilihan utama pikeun paménta sambungan anu intensif. Konektor dina Seri HEE dilengkepan ku selubung logam anu kuat anu mastikeun umur panjang anu ditingkatkeun sareng pertahanan ngalawan kerasna lingkungan anu keras. Dirancang pikeun tahan lebu, kalembaban, sareng fluktuasi suhu, éta idéal pikeun rupa-rupa séktor sapertos otomotif, aerospace, telekomunikasi, sareng manufaktur.

Konektor séri HEE dirancang supados gampang dipasang sareng dirawat. Desainna anu ramah-pangguna ngamungkinkeun sambungan anu gancang sareng aman, ngirangan downtime sareng ningkatkeun produktivitas. Salian ti éta, konektor ieu cocog sareng rupa-rupa jinis kabel, ngamungkinkeun kalenturan pikeun minuhan sarat aplikasi anu béda. Kaamanan mangrupikeun prioritas utama dina lingkungan industri, sareng konektor Séri HEE ngaleuwihan standar industri. Éta nampilkeun sistem konci anu tiasa dipercaya anu mastikeun sambungan anu aman, ngaleungitkeun résiko pegatna teu kahaja. Salaku tambahan, konektor ieu nampilkeun tameng anu kuat anu nyayogikeun panyalindungan gangguan éléktromagnétik anu unggul sareng ngajaga integritas sinyal.

Kami ngartos biaya downtime anu luhur pikeun bisnis. Ku kituna, konektor HEE Series kami didamel pikeun reliabilitas. Kontak anu kualitasna luhur mastikeun sambungan anu stabil sareng konsisten, ngirangan résiko leungitna sinyal sareng kagagalan sistem. Dirancang pikeun tahan kana kaayaan anu nungtut, konektor HEE Series idéal pikeun panggunaan industri anu ketat. Konstruksi anu awét, pamasangan anu gampang, sareng reliabilitas anu luar biasa ngajantenkeun éta solusi anu dipikaresep pikeun ngaoptimalkeun konéktivitas. Andalkeun Seri HEE pikeun kinerja luhur sareng operasi anu terus-terusan pikeun peralatan anjeun.