
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo rupa-rupa jinis sungkup sareng wadah, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina HK, séri HQ, arah kabel anu béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HK |
| Luas penampang konduktor: | 1.5-16mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 10 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Torsi pangencangan | 0,5 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Terminal sekrup |
| Jenis lalaki awéwé: | Hulu lalaki |
| Diménsi: | H16B |
| Jumlah jahitan: | 4/2+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipan) | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun) | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (pin) | Campuran tambaga |
| Beungeut | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94 | V0 |
| RoHS | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina | 50 |
| Zat REACH SVHC | Muhun |
| Zat REACH SVHC | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api | EN 45545-2 (2020-08) |
| Idéntifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

Konektor Tugas Berat Hk-004/2-M dirancang khusus pikeun nyayogikeun sambungan listrik anu tiasa dipercaya dina lingkungan anu keras. Konstruksi anu awét sareng fitur kinerja anu luhur ngajantenkeun éta idéal pikeun aplikasi dina otomatisasi industri, mesin, sareng kendaraan tugas berat. Diwangun ku bahan anu awét, konektor ieu nawiskeun daya tahan sareng résistansi dampak anu saé, mastikeun operasi anu tiasa dipercaya dina kaayaan lingkungan tekanan tinggi, suhu tinggi, lembab, sareng keras. Kalayan mékanisme konci anu saderhana sareng aman, konektor Hk-004/2-M nyayogikeun sambungan anu tiasa dipercaya sareng stabil, desain anu dioptimalkeun sacara efektif nyerep sareng ngirangan geteran sareng guncangan, ngajagi konektor sareng komponén éléktronik internal. Kualitas dikontrol pikeun minuhan standar kinerja sareng reliabilitas anu luhur.

Kusabab desainna anu ramah-pangguna, pamasangan sareng pangropéa konektor HK-004/2-M gancang sareng merenah. Ieu ngahémat waktos sareng ngamungkinkeun pamasangan sareng pangropéa sistem listrik anu efisien. Pamustunganana, konektor tugas beurat HK-004/2-M mangrupikeun pilihan anu sampurna pikeun aplikasi industri anu nungtut, kalayan kinerja anu kokoh, tiasa dipercaya sareng fitur pamasangan anu gampang. Kalayan struktur anu kokoh sareng konfigurasi multifungsi, konektor ieu nyayogikeun solusi anu aman sareng efisien pikeun sadaya kabutuhan sambungan anjeun. Pilih konektor HK-004/2-M pikeun sambungan anu tiasa dipercaya sareng awét.

Konektor ieu nawiskeun panyalindungan anu luhur tina lebu, kalembaban, sareng kontaminan sanésna. Ieu mastikeun sambungan listrik anjeun tetep aman sareng terjamin, bahkan dina lingkungan anu kasar sareng nungtut. Konektor tugas beurat HK-004/2-M sayogi dina rupa-rupa konfigurasi, kalebet jumlah pin sareng ukuran cangkang anu béda, ngamungkinkeun solusi sambungan anu serbaguna sareng tiasa disaluyukeun. Naha anjeun peryogi konéktivitas daya, sinyal atanapi data, konektor ieu tiasa ngabantosan anjeun.