
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo jinis sungkup sareng wadah anu béda-béda, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina séri HQ, arah kabel anu béda-béda, wadah anu dipasang dina sekat sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Idéntifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Idéntifikasi | Tipe | Nomer Pesenan |
| Terminasi crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HQ |
| Luas penampang konduktor: | 0,14 -4mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 26 ~ 14 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 500 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Torsi pangencangan | 0,5 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Terminasi sekrup Terminasi kelim Terminasi pegas |
| Jenis lalaki awéwé: | Kapala lalaki sareng awéwé |
| Diménsi: | HCP |
| Jumlah jahitan: | 8+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor HQ-008-MC penting pisan pikeun sambungan industri anu kuat. Disaluyukeun pikeun panggunaan anu ketat, éta nawiskeun sambungan anu aman sareng efektif pikeun sistem listrik sareng éléktronik. Dirancang pikeun tahan kaayaan anu parah, HQ-007-MC cocog pikeun mesin beurat sareng sistem otomatis. Wangunan anu kokoh ngajangjikeun umur panjang dina skénario anu nungtut. Kalayan fitur konci anu lugas, HQ-008-MC mastikeun sambungan anu konsisten sareng tiasa diandelkeun, ngaminimalkeun résiko pegatna sambungan pikeun ngajaga operasi anu lancar. Éta optimal pikeun sistem penting dimana reliabilitas mangrupikeun hal anu paling penting.

Konektor kuat HQ-008-FC mangrupikeun pilihan utama pikeun sadaya kabutuhan konektivitas industri anjeun. Konektor ieu, anu dirancang pikeun aplikasi anu nungtut, nyayogikeun sambungan anu aman sareng efektif kana sistem listrik sareng éléktronik anjeun. Konektor kuat HQ-008-FC dirancang pikeun nahan kaayaan lingkungan anu paling parah, janten cocog pikeun mesin industri, sistem otomatisasi, sareng aplikasi tugas beurat anu sanés. Konstruksi anu kokoh ngajamin résiliénsi sareng umur anu langkung lami, bahkan dina kaayaan anu paling nangtang. Nampilkeun mékanisme konci anu gampang sareng aman, konektor HQ-008-FC nyayogikeun sambungan anu tiasa diandelkeun sareng stabil, anu sacara signifikan ngirangan kasempetan pegatna anu teu dihaja sareng mastikeun operasi anu terus-terusan. Ieu ngajantenkeun pilihan anu saé pikeun sistem penting dimana reliabilitas penting pisan.