
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo rupa-rupa jinis sungkup sareng wadah, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina séri HA, HB, arah kabel anu béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HQ |
| Luas penampang konduktor: | 0,14 ~ 4mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 26 ~ 12 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Torsi pangencangan | 0,5 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Terminal sekrup |
| Jenis lalaki awéwé: | Hulu awéwé |
| Diménsi: | 3A |
| Jumlah jahitan: | 5+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Konektor kuat HQ-005-FC mangrupikeun pilihan utama pikeun sadaya kabutuhan konéktivitas industri anjeun. Konektor ieu, anu dirancang pikeun aplikasi anu nungtut, nyayogikeun sambungan anu aman sareng efektif kana sistem listrik sareng éléktronik anjeun. Konektor kuat HQ-005-FC dirancang pikeun nahan kaayaan lingkungan anu paling parah, janten cocog pikeun mesin industri, sistem otomatisasi, sareng aplikasi tugas beurat anu sanés. Konstruksi anu kokoh ngajamin résiliénsi sareng umur anu langkung lami, bahkan dina kaayaan anu paling nangtang. Nampilkeun mékanisme konci anu gampang sareng aman, konektor HQ-005-FC nyayogikeun sambungan anu tiasa diandelkeun sareng stabil, anu sacara signifikan ngirangan kasempetan pegatna anu teu dihaja sareng mastikeun operasi anu terus-terusan. Ieu ngajantenkeun pilihan anu saé pikeun sistem penting dimana reliabilitas penting pisan.

Konektor ieu nyayogikeun panyalindungan anu saé pisan tina lebu, kalembaban, sareng kokotor, mastikeun sambungan listrik anu aman sareng terjamin sanajan dina lingkungan anu keras. Konektor tugas beurat HQ-005-FC hadir dina rupa-rupa konfigurasi pikeun minuhan rupa-rupa kabutuhan pikeun konéktivitas daya, sinyal, atanapi data.

Konektor HQ-005-FC gampang dipasang sareng dirawat, ningkatkeun efisiensi sistem. Idéal pikeun panggunaan industri anu tangguh, éta nawiskeun daya tahan, kinerja anu tiasa dipercaya, sareng setelan anu saderhana. Kalayan konstruksi anu kuat sareng konfigurasi anu serbaguna, konektor ieu mastikeun sambungan anu aman sareng efektif. Pilih HQ-005-FC pikeun konéktivitas anu tiasa dipercaya sareng awét.