
Produk BEISIT ngawengku ampir sadaya jinis konektor anu tiasa dianggo sareng nganggo jinis sungkup sareng wadah anu béda-béda, sapertos sungkup & wadah logam sareng plastik tina HSB, séri HE, arah kabel anu béda-béda, wadah anu dipasang dina bulkhead sareng permukaan bahkan dina kaayaan anu parah, konektor ogé tiasa ngalengkepan tugas kalayan aman.
| Kategori: | Sisipan inti |
| Seri: | HSB |
| Luas penampang konduktor: | 1.5-6mm2 |
| Luas penampang konduktor: | AWG 10 |
| Tegangan anu dipeunteun saluyu sareng UL/CSA: | 600 V |
| Impedansi insulasi: | ≥ 10¹º Ω |
| Résistansi kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Panjang jalur: | 7.0mm |
| Torsi pangencangan | 1.2 Nm |
| Suhu anu ngawatesan: | -40 ~ +125 °C |
| Jumlah sisipan | ≥ 500 |
| Modeu sambungan: | Sambungan sekrup |
| Jenis lalaki awéwé: | Hulu awéwé |
| Diménsi: | 32B |
| Jumlah jahitan: | 12(2x6)+PE |
| Pin taneuh: | Muhun |
| Naha jarum séjén diperyogikeun: | No |
| Bahan (Sisipkeun): | Polikarbonat (PC) |
| Warna (Selapkeun): | RAL 7032 (Lebu Kerikil) |
| Bahan (peniti): | Campuran tambaga |
| Beungeut: | Pelapisan pérak/emas |
| Rating tahan seuneu bahan luyu sareng UL 94: | V0 |
| RoHS: | Minuhan kriteria pengecualian |
| Pangecualian RoHS: | 6(c): Campuran tambaga ngandung nepi ka 4% timbal |
| Kaayaan ELV: | Minuhan kriteria pengecualian |
| RoHS Cina: | 50 |
| Zat REACH SVHC: | Muhun |
| Zat REACH SVHC: | kalungguhan |
| Protéksi seuneu kandaraan karéta api: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ngawanohkeun HSB-012-F, konektor terminal sekrup tugas beurat anu dirancang pikeun sambungan listrik anu teu obah. Cocog pikeun sagala jinis sisipan, konektor anu kuat ieu ngagaduhan konstruksi anu tahan kana lingkungan anu paling parah. Cangkang plastik kelas industri na direkayasa pikeun daya tahan, sacara efektif ngajaga tina guncangan, lebu, sareng kalembaban. Desain terminal sekrup konektor anu ramah-pangguna mastikeun terminasi kawat anu gancang sareng padet, cocog sareng rupa-rupa ukuran kawat pikeun jinis kabel anu lega. Amankeun sambungan anu ajeg tanpa usaha—lebetkeun kawat sareng pasang sekrup pikeun kaamanan sareng stabilitas anu dijamin.

Pikeun otomatisasi, mesin, atanapi aplikasi industri, pilih konektor tugas beurat HSB-012-F. Éta nawiskeun kinerja anu tiasa diandalkeun sareng pamasangan anu gampang, mastikeun sambungan listrik anu aman pikeun proyék naon waé.

Konektor tugas beurat terminal sekrup HSB-012-F ngagaduhan mékanisme konci pikeun nyegah pegatna sambungan anu teu dihaja, mastikeun sambungan anjeun tetep aman, bahkan dina lingkungan anu geter atanapi shock anu luhur. Anjeun bakal ngadangu sora klik nalika sambungan dikonci sareng dipasang sapinuhna, masihan jaminan yén éta aman. Konektor ieu henteu ngan ukur kuat tapi ogé nawiskeun kamungkinan pemasangan anu serbaguna, gampang dipasangkeun kana panel atanapi pager nganggo sekrup atanapi baut pikeun pamasangan sareng pangropéa anu gampang.